راهنمای خرید

اطلاعات شرکت
  • اراک،کیلومتر 20 جاده تهران،شهرک صنعتی شماره 3 (خیرآباد) فاز 2 خیابان 204
  • 086-33283910 الی 11
  • شنبه - چهار شنبه: 8:00 - 16:00 ------- پنج شنبه 8:00 - 13:00
راهنمای خرید

راهنما و نکات مهم در خرید لوله پلی اتیلن باران پل اراک   لوله های پلی اتیلن از انواع لوله های پلی اتیلن میباشند که به صورت کلاف یا رول در ابعاد متناسب با استانداردهای جهانی طبق DIN 8074  آلمان و استانداردهای INSO 14427-2 با مواد پلی اتیلنی تولید و ارائه میگردد. لوله های پلی اتیلن […]

لوله پلی اتیلن

راهنما و نکات مهم در خرید لوله پلی اتیلن باران پل اراک

 

لوله های پلی اتیلن از انواع لوله های پلی اتیلن میباشند که به صورت کلاف یا رول در ابعاد متناسب با استانداردهای جهانی طبق DIN 8074  آلمان و استانداردهای INSO 14427-2 با مواد پلی اتیلنی تولید و ارائه میگردد. لوله های پلی اتیلن از لحاظ استاندارد ظاهری دارای ابعاد یک شکل میباشند که در جدول وزن لوله های پلی اتیلن کلیه مشخصات اعم از وزن هر متر و ضخامت جداره لوله پلی اتیلن به طور کامل آمده است . لوله های پلی اتیلن چند خصوصیت دارند که به ترتیب عبارتند از :

 

۱-سطح داخلیه صاف و صیقلی بدون هیچ گونه خوردگی و تو رفتگیهای کوچک و ریز که با کمی دقت مشاهده میگردد .

۲-سطح بیرونیه یکدست و صاف به صورت مات و نه براق

۳-دارای شناسنامه تولید که به صورت لیبل بر روی لوله درج گردیده و در صورت نیاز میتوان به صورت پرینت شده بر روی یک کاغذ نیز گزارشات تولید اعم از نوع مواد و تاریخ تولید را دریافت کرد .

۳-در هنگام جوشکاری لوله ها به راحتی به یکدیگر متصل میگردند و جوش یکدست تحویل شما میدهند .

۴-به راحتی تا خورده و شکسته نمیشوند و در صورت فشار آوردن و تا خوردن پس از مدتی به حالت نیمه گرد در میآید که در لوله های OFF GRADE  به این صورت نیست .

۵-حتما در صورت خرید لوله های پلی اتیلن به بیمه نامه و استاندارد اجباری لوله های پلی اتیلن توجه فرمایید ضمن اینکه در بر خی موارد امکان خرید لوله های پلی اتیلن با آرم استاندارد جعلی نیز وجود دارد که سعی شود از محلها و شرکتهای معتبر خریدای گردد .

images

 

۶-متاسفانه برخی از کارخانه ها اقدام به ترکیب ضایعات مواد پلیمری با مواد پلی اتیلن مینمایند که این مسئله باعث جوش ناپذیری لوله های پلی اتیلن و نشتی آب میگردد .

در موارد متعدد مشاهده شده لوله های پلی اتیلن OFF GRADE  که برای کاورینگ خطوط کابل و فیبر نوری استفاده میشوند تحت عنوان لوله های آبرسانی به خریدار تحویل میگردند و  این مسئله طول عمر لوله های پلی اتیلن را به شدت کاهش میدهد .

لوله های درجه دو پلی اتیلن در برخی موارد نیز به عنوان لوله های آبرسانی جهت آب شرب ارائه میگردد که این مسئله به شدت سلامت مصرف کنندگان آب شرب را به خطر می اندازد توجه داشته باشید که در ترکیبات لوله های پلی اتیلن درجه دو از انواع ضایعات بیمارستانی نیز استفاده میگردد و حال اینکه ما از این آب جهت آشامیدن استفاده مینماییم .سلامت مردم قابل معامله نیست .

.دست آخر اینکه مراقب خرید خود باشید و به هر قیمت لوله خود را تامین نکنید به قول معروف هم پولتون میره هم عمرتون .